Одесса
25 Co
USD

Рік у пітьмі: пенсіонерка з Одещини мріє побачити світ знову (відео)

Людмила Григорівна – інвалід другої групи. Жінка погано ходить вже багато років.

В минулому вона повністю втратила зір. Тепер обійтися без сторонньої допомоги не може. Надія на відновлення є, та вартість операції для пенсіонерки непосильна. Чиновники допомагати Лідії Григорівні відмовляються. Залишається сподіватися на небайдужих людей. Людмила Григорівна не може ні приготувати собі поїсти, ні самостійно помитися. Жінка більш ніж 15 років кульгає. А рік тому вона повністю втратила зір. Допомагає їй сусідка. Та прийти може не завжди. Тоді на їжу доводиться чекати цілий день.

Надія на відновлення зору є. Для цього потрібно зробити операцію. Та коштів на це в пенсіонерки немає. Корекція зору разом із реабілітацією обійдеться більше ніж у 30 тисяч гривень. Допомоги жінка вирішила попросити на залізниці. Там вона пропрацювала майже третину життя й пішла через травму ноги. Але почула відмову. Причина – звільнилася за власним бажанням за два роки до виходу на пенсію.

Зверталася по допомогу Людмила Григорівна і в Біляївську райдержадміністрацію. Каже: зібрала увесь список потрібних документів, але відповіді так і не отримала. Зараз жінка змушена просити допомоги в небайдужих людей. Усі документи з лікарень у неї є. У клініці Філатова готові оперувати хоч завтра. Залишилося зібрати необхідні 30 тисяч гривень.

Якщо ви хочете здійснити мрію Бушан Людмили Григорівни побачити світ знову, номер її картки в Ощадбанку: 5167 4910 2766 0124.

2 октября, 2018 18:39