Протест проти приватизації Одеської кіностудії (відео)

Мітинг біля Одеської кіностудії: колишні кінематографісти виступили проти повної приватизації закладу.

До акції приєдналися націоналісти. Між пікетувальниками та нинішніми працівниками були словесні перепалки та мало не дійшло до бійки. А от керівництво кіностудії вважає, що малолюдні мітинги – це політичне замовлення. Пікетувальники увірвалися на Одеську кіностудію, щоб оглянути її територію, бо підозрюють, що на внутрішньому дворі можуть розпочати будівництво багатоповерхівки. Начебто саме задля забудови землю підприємства на Французькому бульварі хочуть повністю віддати в приватні руки.

Напередодні в Верховній Раді в першому читанні ухвалили законопроект, який дозволяє приватизувати кіностудію. Найближчим часом документ можуть повністю затвердити. З 2005 року майже половина акцій студії приватизована, понад 50 % – належить державі. Мітингувальники запевняють: на території кіностудії працює лише 37 робітників. Інших звільнили, бо немає коштів.

Керівництво підприємства стверджує: у студії 60 людей у штаті, і вона має хороші показники у кіновиробництві. Керівництво підприємства вважає, що акції протесту — це політичне замовлення. Зрештою всі охочі потрапили на територію кіностудії і оглянули місцевість – нових будмайданчиків не побачили.

12 октября, 2018 18:56