Проблеми велосипедного транспорту Одеси (відео)

Лише чотири велодоріжки є наразі в багатомільйонний Одесі, не враховуючи Трасу здоров’я.

На думку організаторів проекту «Осінній велодень — 2018», це лише крапля в морі, про яку навіть не всі любителі велотранспорту знають. Щоб змінити це, і влаштовують велопробіг у неділю, 4 листопада.

«Стартуем мы всегда от Дюка. Через центральные улицы, я не буду их перечислять, едем на Варненскую. Тестируем там велодорожку. Потом едем на Толбухина. Тестируем там велодорожку. Потом через центр едем на улицу Ольгиевскую. Тестируем там велодорожку и финиш у нас — в парке Шевченко» — повідомив маршрут велопробігу керівник ГО «ВелоВектор» Олександр Прохоров.

Організатори заходу вважають, що він буде масовим, якщо дозволить погода. Окрім відомих одеситів, очікують і на участь чиновників, щоб привернути їхню увагу до проблем велосипедистів.

Зазначимо, проект «Велодень – чотири сезони» існує в Одесі з 2016 року. Цієї осені планують провести серед велосипедистів анкетування, щоб донести побажання прихильників цього виду транспорту до влади.

«Мы обязательно сделаем анкетирование. Каждый участник, который приедет на велодень, заполнит анкетку. По этой анкетке мы сделаем общественное мнение от велосипедистов города Одессы», — розповіла організатор проекту «Осінній велодень — 2018» Оксана Цимбалова.

Збір учасників проекту «Осінній велодень — 2018» почнеться 4 листопада об 11 годині ранку біля пам’ятника Дюку. А о 12 колона виїде на маршрут.

30 октября, 2018 17:45