Одесса
22 Co
USD

П’ятеро людей потрапили у лікарню з підозрою на сибірську виразку. Оновлено (відео, фото)

П’ятеро людей з підозрою на сибірську виразку опинилися в центральній лікарні Сарати.

Відомо, що напередодні всі вони мали контакт з ймовірно хворою худобою. Наразі створено спеціальний штаб, відбуваються обходи місцевих. Їм надають рекомендації щодо дій у разі виявлення будь-яких незвичних симптомів. Також рекомендують бути пильними з тваринами, які є потенційними носіями хвороби.

«У четверых людей были изменения на коже в виде язв, после проведения лабораторных исследований ПЦР у одного из них подтвердилось заболевание сибирской язвой, у остальных – не подтвердилось по анализу крови. Было заранее назначено им лечение, антибактериальная терапия, и пациенты вовремя получили лечение. Заболевание протекает в лёгкой степени», –повідомив т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Ігор Гінжул.

У районі вже ввели карантин на 14 діб: вивозити рогату худобу заборонено. На в’їздах також чатують патрулі поліцейських та нацгвардії. Зазначу, наша знімальна група перебуває у Сараті. Там події прокоментував голова райдержадміністраціі Антон Лобан.

«До цього ми проводили заходи щодо вакцинації великої рогатої худоби в 20-кілометровій зоні. Провели повну перевірку населення сіл Міняйлівка, Фуратівка, Воронівка, Петропавлівка, Старосілля щодо наявності можливості захворювання на сибірську виразку. Жоден випадок не підтвердився, крім цих п’яти хворих, які доставлені до Саратської ЦРЛ», – зазначив голова Саратської РДА Антон Лобан.

 

2 октября, 2018 14:33