Один день з прикордонниками на Чорноморському узбережжі (відео)

Ввезення в Україну заборонено! Наркотики, зброя і нелегальні мігранти – наша знімальна група провела один день з прикордонниками в Чорноморському порту.

Разом перевірили паром на незаконні товари і речовини.

«Під час прикордонного контролю судна ми перевіряємо його на наявність нелегальних мігрантів, а також речей та предметів, які заборонені до ввезення на територію України. Допомагає в цьому наш чотирилапий друг, який натренований на якийсь запах, який ми розшукуємо», – розповів про процедуру огляду інструктор кінологічної групи ВПС «Чорноморськ».

Після огляду ретельно перевіряють транспорт та вантаж, також із собаками і спецприладдям. А на воді контроль безпеки здійснюють з прикордонного катера.

«Основні завдання екіпажу нашого катера – здійснення спостереження та патрулювання ділянки відповідальності. У разі виявлення правопорушників ми здійснимо переслідування та затримання», – повідомив командир малого катера Морської охорони Ігор Олексюк.

Вся інформація про ситуацію на ділянці передається в центр управління. Детальніше про контроль кордону вздовж узбережжя Чорноморська дивіться в «Підсумках тижня з Оленою Крилатовою», вже цієї суботи о двадцятій годині.

4 октября, 2018 18:36