Одеські активісти вимагають захистити циркових тварин від жорстокого поводження (відео)

Захистити циркових тварин від жорстокого поводження.

Саме цього вимагають громадські активісти. На їхню думку, попри заборону використання звірів у пересувних виставах, Одеський цирк продовжує приймати заїжджі трупи з тваринами. Цієї суботи активісти планують провести чергову зоозахисну акцію. Закликатимуть містян не ходити на вистави з тваринами та не спонсорувати жорстокість.

«Это приурочено к тому, что мы против того, что животные находятся и конкретно в этом цирке, в Одесском государственном, и по всей Украине», — повідомила лідер ініціативної групи з захисту прав тварин Олена Марченко.

На думку активістів, державі також необхідно на законодавчому рівні заборонити комерційне використання свійських тварин.

«Свійська тварина має жити або в істотних умовах, або з власником цієї тварини, для якого вона більше не розвага, а партнер. А використовувати для розваг, на мій погляд, і я думаю, що цю думку поділяє багато людей, це значить наражати їх на насильство. Бо тварина не може під аплодисменти виконувати якісь трюки, які для неї не притаманні», – зазначила голова ГО «Громадська рада зоозахисників Одеси»» Світлана Барсукова.

Свою акцію зоозахисники планують провести 20 жовтня о 15:00 під будівлею Одеського цирку. Взяти участь закликають всіх небайдужих.

17 октября, 2018 18:52