Одеські активісти намагаються врятувати овець, які гинуть від голоду в порту Чорноморська (відео)

В порту Чорноморська від голоду гинуть приблизно 300 овець.

Їх повинні були доправити до Туреччини, але плутанина в документах змусила живий товар повернутися до України. Ситуація зайшла в глухий кут. Майже два тижні тварини провели у вантажівках. Приблизно сотня з них загинула від голоду. На сполох забили зоозахисники і активісти.

Середа, дев’ята вечора. Біля п’ятого терміналу порту Чорноморська зібралися зоозахисники, волонтери і активісти. Вони блокують під’їзд до підприємства. Хочуть врятувати овець, які майже два тижні без їжі і води перебувають у вантажівці. Сотня з них вже загинула. На території стоїть сморід, адже туші мертвих тварин не прибирають.

Власниця тварин разом зі своїм живим товаром близько двох тижнів проживає у вантажівці. Покидати термінал без тварин відмовляється. Боїться, що назад її не пропустять. Тварин через море відправляли до Туреччини. Там їх не прийняли – у покупця на знайшлось грошей, і повернули назад до України.

Два тижні ситуацію замовчували, поки на інцидент не звернули увагу журналісти і активісти. Всіх, хто прийшов вночі до Чорноморського порту, довго не пропускали до тварин. Врешті дозволили їх нагодувати. Через соціальні мережі активісти всіх небайдужих закликали принести бідним тваринам їжу.

25 октября, 2018 16:22