Одесса
3 Co
USD

Одесит врятував вовка від жорстокої смерті (відео)

В Одесі святкують Всесвітній день захисту тварин.

Допомагати їм містяни намагаються щоденно. Рятують переважно котів та собак. Але є ті, хто не залишається байдужим й до долі хижаків. Олексій Яровенко прихистив вже двох вовків. Якби не він, ті б загинули на притравочних станціях. У родині Олексія Вой живе вже більш ніж два роки. За цей час вовк соціалізувався та перестав боятися людей. Його сім’ю розстріляли мисливці, а Воя хотіли віддати на притравочну станцію. Там на нього мали цькувати собак, аби ті вчилися полювати.

У Ясі доля простіша. Вовчицю забрали з лігва, коли та була ще сліпа. Після цього вона жила у вольєрі і мало контактувала з людьми. Проте соціалізувати Ясю так, як Воя, поки що не вдалося. Вовчиця виявилася з гонором. Та Олексій обіцяє: за рік вона звикне до людей і наступного Дня захисту тварин буде гуляти Одесою разом з Воєм. Живуть врятовані тварини і в зоопарку.

Кучерявого пелікана сюди принесли два роки тому, восени. Тут його виходили і тепер шукають пару, щоб не сумував. Рятують одесити і покинутих котів та собак. Коли дізнаються, що сьогодні Міжнародний день захисту тварин, обіцяють купити домашнім улюбленцям смаколиків. У світі День захисту тварин святкують з 1931 року. У нашій країні за останній рік вдалося значно покращити законодавство у цій сфері. За жорстоке поводження мучителі тепер можуть отримати не тільки серйозний штраф, а й потрапити до в’язниці.

4 октября, 2018 20:45