На виборах президента буде чимало нових облич, — експерти (відео)

На прийдешніх президентських виборах українці побачать абсолютно нові обличчя.

Ними можуть стати й місцеві лідери. Цьому сприяє реформа децентралізації.

«Люди з фінансами місцевого рівня можуть спробувати погратися в цю гру, починаючи від кандидата президентського, потім парламентського, щоб очолив у певному регіоні список і взяв владу. Тому що кошти за законом про децентралізацію ідуть на місця і можливість доступу до цих ресурсів для місцевого рівня олігархів є дуже привабливим», – повідомив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Результати перегонів залежатимуть від того, хто саме піде на вибори. Нині відомо про щонайменше 15 кандидатів на пост президента. Це політики старої школи.

«Вхід у виборчу кампанію, крім 35 років, настільки незначний для наших фінансових промислових груп, що вони можуть туди і по 10 і по 20 людей виставляти, тим паче якщо різниця в півпроцента. Реально кандидат, який зараз має півтора процента, може зіпсувати вихід у другий тур», – зазначив заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

Нагадаємо, президентські вибори в Україні мають відбутися наприкінці березня 2019 року. Передвиборча кампанія офіційно стартує 31 грудня 2018 року.

5 октября, 2018 20:39