На маршрути Одеси вийшли нові тролейбуси (відео)

На маршрути міста відсьогодні вийшли всі 47 сучасних білоруських тролейбусів.

Останнє масштабне оновлення рухомого складу електротранспорту в Одесі відбулося 40 років тому. Сьогодні у місті курсує 91 тролейбус, з них 47 – білоруські. Найголовніша опція новинок – автономний хід. На дизельному ходу можна об’їхати місце ДТП, не зриваючи часового плану, навіть якщо є несправності на лінії.

Для того, щоб перейти на тягу, водієві не потрібно залишати салон. Функціонал нових тролейбусів продуманий до дрібниць. Кожен обладнаний спеціальним пандусом для людей з обмеженими фізичними можливостями. Опускається він вручну, однак для зручності потрапляння в салон, кабіна може навіть нахилитися на один бік.

Ще одна особливість новинок – додаткова гарантія на експлуатацію. На електрообладнання і тяговий двигун 7 років, на саму машину – 10. Як зазначають комунальники, старі тролейбуси не будуть списувати. Їх планують капітально відремонтувати і запустити на лінії.

Ще одне нововведення – табло з розкладом руху транспорту. Перше таке вже встановили на Старосінної площі, аби регулювати час прибуття трамваїв. Пасажири під час очікування можуть на місці зарядити телефон. Зазначимо, до кінця року такі табло планують встановити на всіх кінцевих станціях, зокрема і тролейбусних.

17 октября, 2018 16:35