Одесса
9 Co
USD

МОЗ оголосило результати перевірки Одеського медуніверситету (відео)

Міністерство охорони здоров’я оголосило результати перевірки Одеського медуніверситету.

Там знайшли низку порушень. Серед них – надання платних послуг у стоматологічних клініках ОНМедУ, вкрай поганий стан гуртожитків, низький рівень знань студентів вишу та невиправдана закупівля дорогого обладнання. Зазначимо, це була перша подібна перевірка цього навчального закладу за останні 15 років.

«Прилад да Вінчі не є тим обладнанням, яке має виконувати якісь функції для студентів, для надбання знань, їхнього практикуму медичного. Окрім того, цей прилад використовувався суто в комерційних цілях», – заявив голова Консультативної ради з дотримання законодавства Дмитро Роговський.

«220 мільйонів було витрачено на купівлю обладнання начебто у навчальних цілях. Насправді обладнання використовувалося для багатопрофільного медичного центру для надання приватних послуг. Досить цікаве питання з гуртожитками, адже зазначається в акті перевірки, що гуртожитки розраховані на більш як 3 тисячі студентів, натомість там проживає близько півтори тисячі, –зазначила прес-секретар ОНМедУ Ярослава Вітко.

11 октября, 2018 14:42