Одесса
22 Co
USD

Міністерство соцполітики підготувало зміни у сфері надання субсидій (відео)

Зміни в наданні субсидій.

Нововведення мають набути чинності цього року і вирішити низку проблемних питань.

«В 90-ті роки або в радянські часи громадяни з метою економії коштів зводили будинки всі під одним дахом. Це були компактні приміщення, які сьогодні мають достатньо велику площу, але при цьому використовується в житловому сенсі певний відсоток такої площі. Одна з пропозицій – розглядати не загальну, а опалювальну площу», – повідомив директор Директорату сім’ї та соцпідтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Також зміни стосуються врахування доходів громадян, що претендують на субсидію. Повний зміст документа хочуть оприлюднити наступного тижня. Музиченко також додав, що субсидію не скасують, якщо ви маєте автомобіль з іноземною реєстрацією.

«Автомобіль на “євробляхах” – це проблема взагалі не тільки субсидій, а й держави, тому що неможливо встановити факт належності прав на це майно», – зазначив Віталій Музиченко.

Додамо, минулого року субсидії отримали майже 7 млн домогосподарств – це максимум за останні роки. Усю інформацію щодо субсидій ви можете знайти на офіційному сайті teplo.gov.ua.

10 октября, 2018 14:39