Майже 20 мільярдів доларів нерозподіленого боргу є в Україні (відео)

В Україні є майже 20 мільярдів доларів нерозподіленого боргу.

Про це заявили в Апеляційному господарському суді Одеси. Там пройшла конференція щодо стану виконання судових рішень і реформування системи виконавчого провадження. На заході були присутні судді, юристи та кредитори із європейських країн.

«Українська виконавча служба стикається з певними труднощами. Я тут для того, аби допомогти, тому що ми, хоча ми і французи, також припускалися помилок у становленні нашої служби. Тому я тут для того, аби допомогти українській виконавчій службі уникнути таких помилок», — заявив приватний виконавець із Франції Ліонель Декот.

«Есть над чем поработать. Тут проблемы разные, связанные и с компетенцией, и с ответственностью. Главный путь, который мы предлагаем, по которому уже идет Украина, — это постепенная приватизация службы исполнения», — зазначив керівник проекту ЄС «Право-Justice» Довідас Віткаускас.

Обговорили і ефективність виконання судових рішень.

«Сьогодні органами державної виконавчої служби фактично виконується 40 % судових рішень із числа завершених, тобто це можемо зафіксувати як перший такий позитив. Перша перемога в ході сучасної судової реформи», — підкреслила заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

25 октября, 2018 14:41