Х Національний експертний форум вперше пройшов в Одесі (відео)

 Україна має вести перемовини з терористами ОРДЛО.

Таке рішення запропонував екс-заступник директора Загальної служби безпеки Ізраїлю Іцхак Ілан. Ця думка пролунала на Х Національному експертному форумі. В Одесі він пройшов вперше. Під час дискусій зробили ще багато гучних заяв: щодо передвиборного року в Україні, трагедії в Керчі і врегулювання ситуації на Донбасі.

Національний експертний форум розпочався з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять загиблих в Керчі. Там студент політехнічного коледжу з рушниці розстріляв своїх однолітків і педагогів.

Під час панельних дискусій учасники обговорили ситуацію на Донбасі. Йшлося про перспективи відновлення територіальної цілісності і вирішення гуманітарної кризи на Донеччині і Луганщині. А ще про миротворчу місію. Іноземні гості запропонували керівництву нашої держави розпочати діалог з терористами і навчитися переймати досвід інших країн.

На дискусіях обговорювали й економічні питання, зокрема інвестиції та регіональний бізнес. Очільник Одеської ОДА Максим Степанов запропонував ввести відповідальність для держорганів за збитки, завдані бізнесу. Національний експертний форум в Одесі пройшов вперше. Раніше його проводили в столиці.

На захід завітало багато політиків, міністрів, державних діячів, українських та закордонних експертів, представників ОБСЄ та РНБО.

18 октября, 2018 20:05