Білгород-Дністровський отримає на розвиток 3,2 млн грн (відео)

Білгород-Дністровський стане ближчим до туристів.

На конкурсі регіональних проектів ініціатива популяризації древнього міста отримала схвальні відгуки. Найголовніше – виділили гроші на розвиток – три мільйони двісті тисяч гривень.

«Оцей проект говорить про створення туристичного бренду самого міста. Тому що наразі навіть немає інформації туристичної для того, щоб сконцентруватися, які локації можна відвідати, що можна подивитися. Потрібно згрупувати всі ці речі, зробити додатки зручні для туриста», — прокоментувала заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова.

«Ми бачимо там, де впроваджуються проекти з туризму, і залучення інвестицій, і збільшення обсягів надходжень, і можливість впровадження нових технологій», — зазначив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

У планах керівництва Одеської ОДА також домогтися, щоб ЮНЕСКО внесла до списку об’єктів Світової спадщини Аккерманську фортецю – архітектурну пам’ятку XIII–XV століть. Загалом наша область на участь у конкурсі подала 41 проект.

Перемогти вдалося в усіх п’яти номінаціях. Крім розвитку туризму, це також: загальноукраїнська солідарність, розвиток людського потенціалу, інноваційна економіка та сільський розвиток.

«В розвитку сільських територій є проект, який спрямований на підвищення рівня життя населення, це Тарутинський район. Це нова ідея вирощувати лаванду на Одещині й перероблювати її в продукцію, яку можна використовувати в парфумерії, для лікарських засобів», — повідомила Світлана Шаталова.

Додамо, що в конкурсі регіональних стартапів перемогло 70 проектів у 16 областях. Загальна сума фінансування – 616 млн грн. З них Одещина отримає десяту частину – 60 млн грн.

19 октября, 2018 20:04