В Одеському загоні морської охорони відбувся тренінг з тактичного дайвінгу від фахівців із США (відео)

 Швидкохідний плавзасіб зробив викид невідомого об’єкта під час заходу до Одеського порту.

Водолази повинні його знайти та розпізнати. В Одеському загоні морської охорони пройшов тренінг з тактичного дайвінгу від американських фахівців. Віталій Фасоля – водолаз підрозділу спецдій на воді. В його чітких та виважених діях зовсім не помітно втоми, хоча два останні тижня для нього й інших учасників тренінгу видались досить напруженими.

Спочатку в басейні іноземні фахівці з водолазної справи влаштували нашим бійцям справжній іспит на витривалість: плавання без спорядження на 500 м, в масці з трубкою та ластах на 800 м, плавання під водою на одному подиху. Але це все були квіточки, адже потім на дайверів чекало найважче: практичні вправи з пошуку предметів на дні басейну, ще й з імітацією нульової видимості.

Деякі тактичні вправи – знаходження у воді, оцінка рівня загрози та піднятті на поверхню об’єкта – водолази продемонстрували наживо. Окрім бійців з Одеси навчання проходили також представники відділів спецдій на воді з Маріуполя та Києва. Загалом нових навичок набули близько 10 водолазів. Усі вони пройшли первинне навчання на базі Прикордонного патруля США у Флориді у лютому 2016 року та прокачали свої навички на сучасному спецобладнанні, яке отримали в рамках проекту міжнародної технічної допомоги у грудні 2017-му.

24 сентября, 2018 20:36