Одеський аеропорт готують до редизайну (відео)

Аби вирізнявся з-поміж інших, одеський аеропорт готують до редизайну.

Його хочуть зробити більш привітним та яскравим. Сьогодні презентували концепцію рестайлінгу та приклади сувенірної продукції. Новий дизайн розробляли близько півроку. Змінять і логотип аеропорту, тепер його вивіска складатиметься зі слів «Одеса-мама». Слоганом стане фраза «Мир вам».

«Мы хотели сказать: “Добро пожаловать!”. Мы хотели сказать: “Мы вас любим, мы улыбаемся вам”, а не нагрузить: “Пожалуйста, будьте осторожны, где ваша сумка?” или делать что-то банальное», – повідомив розробник нового бренду аеропорту Андрій Федорів.

Вже влітку наступного року виліт та приліт пасажирів планують повністю перенести у новий термінал. Він зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину. Також тут буде чотири телескопічних трапи і понад тисячу паркувальних місць. У планах аеропорту — співпраця з іще двома десятками авіакомпаній та таким чином додати ще тридцять напрямків з Одеси.

«Одессу воспринимает каждый по-своему. Вот это всё мы хотели показать в нашем новом имидже. Для нас пассажир перестает быть единицей, которую мы измеряем, а становится клиентом, которого мы хотим удовлетворить», – заявив директор Міжнародного аеропорту Одеса Павло Прусак.

27 сентября, 2018 14:45