Одеська поліція визначила підозрюваних у замаху на Михайлика (відео)

В поліції повідомили, що знайшли трьох підозрюваних у замаху на Олега Михайлика.

Один з них потрапив до Єврейської лікарні. Там зібралися близько трьох десятків представників грузинської діаспори. Вони обурені, на їхню думку, несправедливими діями правоохоронців. Сьогодні стало відомо, що поліція начебто затримала трьох підозрюваних у гучній справі замаху на активіста Олега Михайлика. Ними стали троє громадян Грузії. Двоє братів та їх товариш.

Один з чоловіків зараз знаходиться в Єврейській лікарні. Його підтримують представники грузинської діаспори, яких зібралося близько трьох десятків. Дружина підозрюваного розповідає – вчора він сам поїхав до Приморського відділку поліції. Там, за її словами, він з іншими підозрюваними мав пояснити, де вони знаходилися в момент нападу на активіста. Між іншим, адвокат підозрюваного вважає, що той не міг скоїти злочин через стан здоров’я.

Нагадаєм, напад на активіста Олега Михайлика стався вночі 22 вересня біля його будинку, на Осипова. Тоді невідомий із вогнепальної зброї розстріляв чоловіка. Доречі, Михайлик зараз також знаходиться в Єврейській лікарні.

25 сентября, 2018 19:03