Нові подробиці нападу на активіста Олега Михайлика (відео)

Нові подробиці резонансного нападу на одеського активіста Олега Михайлика: в поліції повідомили, що знайшли трьох підозрюваних у замаху громадян іншої країни.

Один із них потрапив до Єврейської лікарні. Там зібралися близько трьох десятків представників грузинської діаспори. Вони обурені, на їхню думку, несправедливими діями правоохоронців, які намагалися вивезти з палати одного з підозрюваних у замаху на вбивство активіста Олега Михайлика.

Дружина підозрюваного розповідає: вчора він сам поїхав до Приморського відділку поліції. Там він із іншими підозрюваними мав пояснити, де вони знаходилися в момент нападу на активіста. Між іншим, адвокат підозрюваного вважає, що той не міг скоїти злочин через стан здоров’я.

Всього підозрюваних троє, усі нібито громадяни Грузії. За ситуацією стежить консул цієї країни. Також сьогодні стало відомо, що співробітники поліції, СБУ и Нацгвардії проведуть нове «відпрацювання» в Одеській області. Про це заявили на нараді керівників силових і правоохоронних структур регіону.

Нагадаємо, напад на активіста Олега Михайлика стався вночі 22 вересня біля його будинку, на вул. Осипова. Тоді невідомий із вогнепальної зброї розстріляв чоловіка. Зараз Михайлик також знаходиться у Єврейскій лікарні.

25 сентября, 2018 20:47